Нiж складаний Firebird FH922PT-OR Baumar - Час Купувати
2 338 ₴
1 870,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FH922PT-OR
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 г |
| Тип ножа | кишеньковий,туристичний |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 196 мм |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Flipper |
| Тип ножа | складний |
| Товщина клинка | 3,5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870,40 ₴






