YVolution Біговел Yvelo Junior рожевий Baumar - Час Купувати
4 319 ₴
3 282,44 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YT16P2
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YVolution |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Особливості | висота сидіння регулюється, підшипники 5 класу |
| Розміри | 66 х 30 х 45 |
| Рекомендований вік | від 18 місяців |
| Рекомендований зріст | 70 - 95 см |
| Тип | беговел |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 282,44 ₴








