



Ryobi Тример-газонокосарка акумуляторний RY18LMC30A-0 ONE+ 18В 30см висота 38-75мм EasyEdge телескоп.штанга 6.4кг (без АКБ та ЗП)
6 874 ₴
5 430,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5133005917
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна 30-сантиметрова газонокосарка, тример і кущоріз Ryobi 18V ONE+™ RY18LMC30A-0 є частиною системи Ryobi ONE+, що складається з більш ніж 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, ремесел і багато чого іншого, і є ідеальним інструментом для невеликих садів і для тих, у кого мало місця для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Мульчування | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Конструкція | Форма ручки D-типу |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Максимальні оберти | 7800 об./хв |
| Мінімальна висота скошування | 38 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип | тример-газонокосарка |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Колір | Салатовий |
| Ширина захоплення | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430,46 ₴

