

Digitus Батарейний блок ДБЖ for 3kVA UPS Baumar - Час Купувати
43 900 ₴
36 437 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DN-170123
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторні модулі ДБЖ DIGITUS® гарантують, що системи ДБЖ, які використовуються в умовах із високими вимогами, можуть продовжувати надійно забезпечувати живлення підключених пристроїв у разі перебоїв у електропостачанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41.1 кг |
| Вологість | 0 - 90% |
| Габарити (ДхШхВ), мм | 86,5 x 440 мм x 710 мм |
| Комплектація | 1 x зовнішній акумулятор для моделі ДБЖ 3 кВА (модуль розширення), 1 х посібник користувача, 1 х вхідний шнур змінного струму, 1 х з'єднувальний кабель акумулятора |
| Оптимальна робоча температура | від 20 °C до +25 °C |
| Сумісність | DN-170096 |
| Тип | Батарейний блок |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 437 ₴

