Remington Випрямляч 2в1 One Straight&Curl, 2в1 випрямляч та плойка, темп.режимов-5, 150-230С, кейс та рукавичка в комплекті,
4 624 ₴
3 652,96 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S6077
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Remington ONE STRAIGHT & CURL - це унікальний випрямляч 2 в 1, який надає можливість не лише випрямляти волосся, але й створювати красиві локони. Інноваційний дизайн дозволяє легко змінювати стиль волосся, підкреслюючи індивідуальність. Плаваючі пластини забезпечують рівномірний контакт з волоссям, надаючи йому гладкість і блиск. Система нагріву Pro+ забезпечує стабільну температуру для ідеальних результатів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 494 г |
| Діаметр щипців | 32 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Комплектація | Інструкція, Термозахисна рукавичка, Стайлер, чохол для зберігання |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна температура нагрівання | 150 °C |
| Поверхня нагрівального елемента стайлерів | кераміка |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Режими | іонізація, автовимкнення, створення хвиль, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски, захист від перегрівання, поворот шнура на 360° |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 652,96 ₴









