
Beurer Випрямляч для волосся темп 120-220°C, 35 Вт, керам. турмалін, чорний Baumar - Час Купувати
1 249 ₴
986,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HS_30
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випрямляч для волосся з покриттям із кераміки та кристалічного турмаліну. Для особливо делікатного випрямлення волосся. Закруглені пружні пластини допоможуть легко укласти пряме або кучеряве волосся.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 363 г |
| Додатково | індикатор готовності до використання, петля для підвішування, LED-індикатор, блокування пластин, Soft Touch покриття, поворотний шнур, заокруглені пластини, багатоступінчастий контроль температури |
| Максимальна температура нагрівання | 220 °C |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна температура нагрівання | 120 °C |
| Потужність | 45 Вт |
| Поверхня нагрівального елемента стайлерів | кераміка |
| Режими | швидке нагрівання, регулювання температури, автовимкнення |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986,71 ₴

