Beko Духова шафа електрична, 72л, A+, дисплей, конвекція, телескоп, нерж Baumar - Час Купувати
18 124 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BBIS12300XCSE
+380 (97) 589-22-60
Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою. Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується страва, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Висота для вбудовування | 600 мм |
| Глибина | 56.7 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 2 шт |
| Матеріал панелі керування | метал |
| Потужність під'єднання | 3.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм | 72 л |
| Відчиняння дверцят | відкидна |
| Покриття внутрішньої камери | эмаль |
| Листи в комплекті | деко для випікання, стандартний деко |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | незалежна, вбудована |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | традиційна |
| Керування | Механічний |
| Колір | чорний, неіржавка сталь |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина | 59.4 см |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 124 ₴






