Стінки, що самоочищаються. Економте свій час під час догляду за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, всі жирні краплі, які потрапляють на неї, швидко вбираються. А хімічна реакція розщеплює жир на воду і вуглекислий газ, тому відсутня потреба очищення такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою. Телескопічні напрямні. Безпечне та зручне виймання дека. Якщо користувачеві важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять його життя. Система напрямних дає змогу повністю (або на 2/3 для моделей із частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина | 56.7 см |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Матеріал панелі керування | метал |
| Потужність під'єднання | 3.4 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм | 72 л |
| Відчиняння дверцят | відкидна |
| Покриття внутрішньої камери | эмаль |
| Листи в комплекті | глибоке деко, стандартний деко |
| Режими нагрівання | Pizza функція |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | незалежна, вбудована |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | каталітична |
| Керування | Електронне |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина | 59.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 249 ₴







