


Electrolux Варильна поверхня індукційна, 60см, розширена зона, білий Baumar - Час Купувати
28 124 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LIV63431BW
+380 (97) 589-22-60
Індукційна варильна поверхня 600 Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення однієї великої конфорки. Завдяки автоматичному вирівнюванню налаштувань температури й часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та каструль для запікання. Контроль одним дотиком. З сенсорними елементами управління індукційної панелі не потрібно встановлювати налаштування навмання. Торкніться сенсорної скляної поверхні і легко збільшуйте або зменшуйте температуру. А завдяки відсутності кнопок та ручок, що виступають, її легко чистити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимикання |
| Габарити | 59х52 |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Задня ліва | 210 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напруга | 220-240 В |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорний |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | таймер, функція Bridge, функція CleverHeat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 124 ₴

