Electrolux Варильна поверхня індукційна, 71см, розширена зона, Hob2Hood, чорний Baumar - Час Купувати
30 374 ₴
23 995,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EIV734
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня 600 Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення однієї великої конфорки. Завдяки автоматичному вирівнюванню налаштувань температури й часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та каструль для запікання. Об'єднуйте зони для більшого простору готування з функцією Bridge. Функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки. Завдяки автоматичному приведенню у відповідність налаштувань температури та часу, вона ідеально підходить для багатьох планча-грилів та горщиків для смаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимикання |
| Габарити | 71х52 |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Задня ліва | 210 мм |
| Задня права | 240 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Напруга | 220-240 В |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня в центрі | 145 мм |
| Передня ліва | 210 мм |
| Розміри для вбудовування | 680х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорний |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | функція Bridge, таймер CountUp, EcoTimer, функція CleverHeat, функція Hob2hood |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 995,46 ₴










