Rowenta & Karl Lagerfeld Тример, для бороди, вусів, голови, носа та вух, акум., роторний мотор, насадок-9, титан.напил., чорний
1 695 ₴
1 559,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TN911LF0
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою мультитримера Trim & Style укладайте бороду і стригте волосся, щоб виглядати найкраще кожен день. Спеціальні леза для волосся та бороди та відповідні гребінці забезпечують індивідуальну стрижку одним рухом, а також ідеально укладену бороду. Цей водонепроникний мультитриммер також оснащений системою лез, що обертаються, для безболісного підстригання непривабливого волосся в носі і вухах - важливий завершальний штрих! Все це із відповідною потужністю: до 120 хвилин роботи від акумулятора для стрижки без стресу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість установок довжини | 6 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Вологе очищення | 1 |
| Час заряджання | 1.5 год |
| Час роботи | 120 хв |
| Індикатор заряджання | 1 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Кількість насадок у комплекті | 8 шт. |
| Комплектація | футляр/чохол, олія, щіточка для чищення, мультитример |
| Максимальна довжина стриження | 12 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 3 мм |
| Особливості | Швидке заряджання, технологія Wet&Dry, мотор роторний, акумулятор Li-Ion |
| Покриття лез | титанове |
| Регулювання довжини стриження | змінний насадок, повзункове |
| Тип | мультитример |
| Ширина ножа | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559,40 ₴










