BaByliss Випрямляч, темп.режимів-5, 140-235С, іонізація, кераміка, турмалін , чорний Baumar - Час Купувати
4 749 ₴
3 751,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ST397E
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важливі фактори під час вибору стайлінгового пристрою - виняткова практичність і функціональність. Випрямляч для волосся бренда BaByliss вирізняється не просто акуратним дизайном, який приємно радує очі і максимально полегшує експлуатацію. У його арсеналі переваг приховані зручні пластини з турмаліну і кераміки, які захищають від пошкоджень локони, і комфортний шнур довжиною в 2,5 метри, що забезпечує повну свободу дій. Стайлер швидко зупиняє роботу апарату завдяки спеціальній функції автоматичного вимкнення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Вага | 450 г |
| Габарити (ШхВхГ) | 4х32х3 |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Додатково | іонізація, вибір температури нагрівання |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Комплектація | Випрямляч для волосся |
| Максимальна температура нагрівання | 235 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 140 °C |
| Покриття нагрівального елемента | турмалін, кераміка |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 751,71 ₴







