



Electrolux Варильна поверхня газова на склі, 60см, чорний Baumar - Час Купувати
13 249 ₴
10 466,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EGT6242NVK
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця стильна варильна поверхня типу «газ на склі» поєднує точність та ефективність готування на газі та глянцеву, елегантну та легку в очищенні склокерамічну поверхню, що разом становить унікальний дизайн. Вибір інтуїтивно зрозумілим рухом будь-якого рівня нагрівання, від низького до високого. У передній частині цієї варильної поверхні містяться кругові елементи керування. Вони розроблені з метою зручності зміни рівнів нагрівання на варильній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Габарити | 59х52 |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Задня ліва | 100 мм |
| Задня права | 70 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Особливості | Положення панелі керування: спереду посередині, інтегрований електричний підпал, тримачі посуду, набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 54 мм |
| Передня права | 70 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х480 |
| Решітки конфорок | эмаль |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | ручки керування |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 466,71 ₴

