BaByliss Плойка, гофре , темп.режимів-3, 160-200С, природні хвилі, кераміка, чорний Baumar - Час Купувати
2 999 ₴
2 369,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C260E
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом десятиліть BaByliss диктував тренди в індустрії краси та догляду за волоссям, випускаючи прилади, необхідні жінкам і чоловікам для створення будь-яких зачісок. Починаючи з 1961 року виготовляє фени, вирівнювачі, стайлери, машинки для стрижки, ножиці та тримери з орієнтацією на найсучасніші тенденції та сміливі дизайнерські рішення. Завдяки незмінно високій якості та практичності приладів бренду довіряють споживачі понад 60 країн світу. Створи свій бездоганний стиль разом з інноваційними приладами для підстригання та моделювання від BaByliss.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання, термоізольований наконечник |
| Вага | 507 г |
| Габарити (ШхВхГ) | 39.5х14.2х7 |
| Діаметр щипців | 15 |
| Додатково | LED-індикатор |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Комплектація | Щипці гофре |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 160 °C |
| Потужність | 85 Вт |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Режими | природна хвиля |
| Тип пристрою | плойка-гофре |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369,21 ₴







