BaByliss Випрямляч, 41Вт, темп.режимів-3, 180-230С, кераміка, чорний Baumar - Час Купувати
2 874 ₴
2 270,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ST250E
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом десятиліть BaByliss диктував тренди в індустрії краси та догляду за волоссям, випускаючи прилади, необхідні жінкам і чоловікам для створення будь-яких зачісок. Починаючи з 1961 року виготовляє фени, вирівнювачі, стайлери, машинки для стрижки, ножиці та тримери з орієнтацією на найсучасніші тенденції та сміливі дизайнерські рішення. Завдяки незмінно високій якості та практичності приладів бренду довіряють споживачі понад 60 країн світу. Створи свій бездоганний стиль разом з інноваційними приладами для підстригання та моделювання від BaByliss.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання, захист від перегрівання, термоізольований наконечник |
| Вага | 300 г |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Габарити (ШхВхГ) | 28х3х3 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Додатково | LED-індикатор, шарнірний шнур живлення, рухомі пластини, подвійне перемикання напруги |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Комплектація | щипці |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 180 °C |
| Потужність | 41 Вт |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка, титан |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270,46 ₴






