BaByliss Машинка для стриження, мережа+акум., вібраційний мотор, насадок-1, кейс, сталь, сірий Baumar - Час Купувати
1 874 ₴
1 480,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E786E
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протягом десятиліть BaByliss диктував тренди в індустрії краси та догляду за волоссям, випускаючи прилади, необхідні жінкам і чоловікам для створення будь-яких зачісок. Починаючи з 1961 року виготовляє фени, вирівнювачі, стайлери, машинки для стрижки, ножиці та тримери з орієнтацією на найсучасніші тенденції та сміливі дизайнерські рішення. Завдяки незмінно високій якості та практичності приладів бренду довіряють споживачі понад 60 країн світу. Створи свій бездоганний стиль разом з інноваційними приладами для підстригання та моделювання від BaByliss.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна довжина підстригання | 24 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Вологе очищення | 1 |
| Час заряджання | 8 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Індикатор заряджання | 1 |
| Джерело живлення | мережа, акумулятор |
| Кількість насадок у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | олія, щіточка для чищення, машинка для стриження, чохол для зберігання |
| Максимальна довжина стриження | 24 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.5 мм |
| Особливості | мотор вібраційний, акумулятор Ni-Mh |
| Покриття лез | неіржавка сталь |
| Регулювання довжини стриження | повзункове |
| Тип | для волосся |
| Ширина ножа | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480,46 ₴






