Electrolux Варильна поверхня індукційна, 60см, Hob2Hood, чорний Baumar - Час Купувати
23 874 ₴
18 860,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CIR60430CB
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня моделі 300: нагрів буде і сильніше, і швидше. Без необхідності розпалювання газу або розігріву спіралей конфорки швидко досягають високих температур, і вода закипає швидше ніж будь-коли. Миттєвий відгук на зниження температури дає повний контроль. Індукційна технологія означає, що тепло постачається швидко і точно у правильне місце, а навколишня зона залишається прохолодною та безпечною. Вона також миттєво реагує на зміну температури. А гладенька поверхня легко очищується.Функція Hob2Hood бездротово з’єднує варильну поверхню та витяжку. Починайте приготування, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, обраної для варильної поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Габарити | 59х52 |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Задня ліва | 180 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Потужність під'єднання | 7350 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорний |
| Пристрій | варильна поверхня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 860,46 ₴










