Rowenta Плойка x Karl Lagerfeld Curls Forever, 25Вт, темп.режимів-1, D -10mm, >180С, турмалін, чорний Baumar - Час Купувати
1 165 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CF311LF0
+380 (97) 589-22-60
Плойка Rowenta x KARL LAGERFELD CURLS FOREVER CF311LF0. Карл Логерфельд. Ікона моди та один із найзнаменитіших дизайнерів XXI століття. Він був відомий своїм актуальним підходом до стилю та відточеною естетикою, що врівноважує класичні та сучасні віяння. «Займатися розробкою дизайну для мене – як дихати, – розповідав про свій творчий процес кутюр'є. – Адже ви не просите когось дихати, це відбувається само собою». Серед численних занять Лагерфельда було креативне управління своїм однойменним будинком моди.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 0.28 г |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Габарити (ШхВхГ) | 4.6x30.7x6.9 |
| Діаметр бігудей | 10 мм |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Комплектація | Інструкція, гарантійний талон, термозахисна рукавичка, Плойка |
| Максимальна температура нагрівання | 180 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 180 °C |
| Потужність | 25 Вт |
| Покриття нагрівального елемента | бірюза |
| Режими | спіральні локони |
| Тип пристрою | плойка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴










