Gorenje Духовка BSA6747A04BG Baumar - Час Купувати
27 499 ₴
21 724,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BSA6747A04BG
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа Gorenje BSA6747A04BG — модель у чорному кольорі із сенсорним дисплеєм IconLED, який допоможе легко та швидко виставити потрібні налаштування. Технологія PerfectGrill є конструкцією, в якій малий нагрівальний елемент розташований всередині великого. Це забезпечує рівномірне прогрівання всієї страви та утворення хрусткої скоринки, зі збереженням соковитості. Внутрішнє освітлення камери дозволить вам точніше контролювати підготовку на всіх етапах процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 59.5 см |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина | 56.4 см |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Максимальна площа приготування | 1360 см2 |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Потужність під'єднання | 3.5 кВт |
| Напрямні деко | дворівневі телескопічні |
| Об'єм | 77 л |
| Режими нагрівання | Повільне випікання, Pizza функція |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Керування | Механічний |
| Функціональні особливості | Очищення парою (AquaClean) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59.5 см |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 724,21 ₴









