Remington Випрямляч Wet 2 Straight Pro, 52Вт, темп.режимів-10, 140-230С, кераміка, золотий Baumar - Час Купувати
3 449 ₴
2 724,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S7970
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропустіть трудомісткий етап сушіння волосся феном перед випрямленням за допомогою ексклюзивної системи вентиляції випрямляча Wet 2 Straight Pro. Швидко видаляючи і випаровуючи зайву вологу при кожному русі і випускаючи її через зовнішній корпус, що оточує пластину, він сушить ваше волосся під час випрямлення, скорочуючи час укладання вдвічі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від перегрівання |
| Вага | 420 г |
| Діаметр щипців | 110 |
| Додатково | дисплей, чохол для зберігання, плавальні пластини |
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна температура нагрівання | 140 °C |
| Потужність | 52 Вт |
| Поверхня нагрівального елемента стайлерів | кераміка |
| Режими | вертикальні локони |
| Тип пристрою | плойка |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 724,71 ₴






