Digitus Полка регульована 19" 1U, 500mm, RAL 7035 Baumar - Час Купувати
1 648 ₴
1 367,84 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DN-97646
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиці для фіксованого монтажу на дві передні та дві задні 483-міліметрові (19") профільні рейки мережної або серверної шафи. Завдяки міцному перфорованому сталевому листу з високою вантажопідйомністю вони є оптимальною поверхнею для компонентів, що не підходять для установки на 19 дюймів. Фіксована установка. Включає кріпильний матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 U |
| Максимальна глибина монтажу | 500 мм |
| Маса | 3.2 кг |
| Мінімальна глибина монтажу | 70 мм |
| Несна здатність (статична) | 50 кг |
| Тип | Полиця |
| Колір | RAL 7035 |
| Ширина стійки | 19 " |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367,84 ₴

