



Russell Hobbs 27030-56 Medium Baumar - Час Купувати
2 749 ₴
2 171,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27030-56
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рисоварка 27030-56 Medium ваш незамінний помічник на кухні. З нею ви з легкістю приготуєте страви, які любить вся родина. Незалежно від того, чи робите ви іспанську паелью, плов, карі, або кіноа, як альтернатива рису, ця рисоварка впорається з усім.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Мірний стакан, Ложка, Чаша пароварки |
| Безпека | Антипригарне покриття чаші |
| Вага | 1.435 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.7 x 27.1 x 22 см |
| Потужність | 300 Вт |
| Особливості | Знімна кришка, оглядове вікно |
| Програми | Ручний режим |
| Тип | рисоварка |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Керування | кнопкове |
| Колір | білий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 171,71 ₴

