Tefal Cook4Me + CY851130 Baumar - Час Купувати
9 539 ₴
8 775,88 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CY851130
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна мультиварка для смачних та свіжих страв щодня Cook4me + - це розумна мультиварка з інтуїтивно зрозумілою інтелектуальною панеллю управління. Завдяки шести налаштуванням приготування та 150 заздалегідь запрограмованим рецептам Cook4me + є ідеальним помічником для приготування швидких та легких страв. Просто виберіть, натисніть і дотримуйтесь покроковій інструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.8 x 36.4 x 32 см |
| Дисплей | 1 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Загальний об'єм | 6 л |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині, Знімна кришка, знімний паровий клапан, Мультикухар, Інтелектуальне меню, Книга рецептів вбудована в програмне забезпечення |
| Тип | мультиварка, скороварка |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Керування | електронне |
| Колір | Білий |
| Мова меню | російська, українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 775,88 ₴










