Remington Випрямляч Style Edition, 43Вт, темп.режимів-9, 150-230С, іонизація, кейс, акс., кераміка, турмалін , чорний Baumar - Час
3 311 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S3505GP
+380 (97) 589-22-60
Подаруйте стиль з подарунковим набором для випрямлення волосся Style Edition, чохлом для зберігання преміум-класу, гребінцем для укладання і двома модними шпильками для волосся. Випрямляч робить волосся гладкими і блискучими завдяки 4-кратному захисту волосся - антистатичному, керамічному, турмалін-іонному покриттю і покриттю Smooth Glide. Крім того, ви можете вибрати ідеальну температуру для вашого волосся від 150° C до 230° C і насолоджуватися персональним стайлингом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | блокування пластин |
| Габарити (ШхВхГ) | 328 x 60 x 131 |
| Додатково | чохол для зберігання, затискач для фіксації пасом, поворотна основа шнура |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Мінімальна температура нагрівання | 150 °C |
| Потужність | 43 Вт |
| Насадки в комплекті | гребінець |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Режими | швидке нагрівання, випрямлення волосся, регулювання температури, автовимкнення, рухомі пластини |
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 311 ₴







