Remington Тример Style Series, для бороди і вусів, акум., роторний мотор, сталь, чорно-білий Baumar - Час Купувати
2 036 ₴
1 608,44 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MB4000
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Досягніть точного стайлінгу і моделювання за допомогою нового тримера для бороди Style Series B4. Інтуїтивне колесо регулювання довжини стрижки дозволяє вам легко перемикатися між довжиною, підстригати бакенбарди та моделювати бороду. Знімні леза, що самі заточуються з можливістю миття, роблять цей тример простим в обслуговуванні, а завдяки 40-хвилинному бездротовому часу роботи - у вас завжди є час, щоб підтримувати свій індивідуальний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір | Чорний |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологе очищення | 1 |
| Час заряджання | 10 год |
| Час роботи | 40 хв |
| Індикатор заряджання | 1 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | футляр/чохол, телескопічний гребінь |
| Максимальна довжина стриження | 18 мм |
| Мінімальна довжина стриження | 0.4 мм |
| Особливості | Знімні леза можна мити під водою |
| Регулювання довжини стриження | регульоване коліщатко |
| Тип | для бороди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608,44 ₴










