Інноваційна похила витяжка в елегантному виконанні корпусу, що поєднує нержавіючу сталь і загартоване скло чорного кольору додасть інтер'єру особливий шарм. Витяжка оснащена сенсорною панеллю управління, вугільним фільтром, таймером, а також індикатором насичення фільтрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мін.) | 38.2 см |
| Глибина | 37.8 см |
| К-во двигунів | 1 двигун |
| К-во швидкостей | 3 |
| Комплектація | короб |
| Максимальний рівень шуму | 52 дБ |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Мінімальний рівень шуму | 65 дБ |
| Освітлення | светодиодное |
| Оформлення | навісна (під кутом) |
| Продуктивність | 1202 м3/год |
| Режим повітроочищення | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Тип монтажа | Настінний |
| Керування | Сенсорний |
| Фільтр | алюмінієвий |
| Колір | чорний, неіржавка сталь |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 935 ₴
![Franke FPJ 625 V[FPJ 625 V BK/SS] Baumar - Час Купувати](https://images.prom.ua/5051864569_w640_h640_franke-fpj-625.jpg)
![Franke FPJ 625 V[FPJ 625 V BK/SS] Baumar - Час Купувати](https://images.prom.ua/5051864569_franke-fpj-625.jpg)