![Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати, фото 2](https://images.prom.ua/5051950513_w40_h40_gorenje-wht9sywht9syb-baumar.jpg)
![Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати, фото 3](https://images.prom.ua/5051950515_w40_h40_gorenje-wht9sywht9syb-baumar.jpg)
![Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати, фото 4](https://images.prom.ua/5051950516_w40_h40_gorenje-wht9sywht9syb-baumar.jpg)
Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати
28 499 ₴
22 514,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: WHT9SYB
+380 (97) 589-22-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна камінна витяжка WHT9SYB. Датчик AdaptLight витяжки Gorenje Simplicity автоматично визначає, що ви перебуваєте перед плитою, і включає для вас підсвічування. Миється металевий фільтр зі спеціальною поліуретановою піною вловлює більшу частину забруднень в повітрі. Функція OptiStart дозволяє швидко запустити роботу витяжки. Якщо відведення забрудненого повітря назовні неможливий, то витяжки Simplicity можна використовувати в режимі рециркуляції. Витяжка має сенсорне управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.7 кг |
| Висота (макс.) | 98 см |
| Висота (мін.) | 74 см |
| Глибина | 45.6 см |
| Річне споживання електроенергії | 68.3 кВтч |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| Жироуловлювальний фільтр | алюмінієвий |
| К-во двигунів | 1 двигун |
| К-во швидкостей | 3 |
| Клас гідродинамічної ефективності | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | B |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Освітлення | LED 2x6Вт |
| Обладнання | OptiStart, AdaptLight |
| Оформлення | Т-подібна |
| Продуктивність | 650 м3/год |
| Режим повітроочищення | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип витяжки | Т-подібна |
| Тип монтажа | камінний |
| Керування | Сенсорний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 89.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 514,21 ₴
![Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати, фото 1](https://images.prom.ua/5051950511_w640_h640_gorenje-wht9sywht9syb-baumar.jpg)
![Gorenje WHT9SY[WHT9SYB] Baumar - Час Купувати](https://images.prom.ua/5051950511_gorenje-wht9sywht9syb-baumar.jpg)